Кожен мешканець – це і є влада

Безкоштовний мобільний додаток для мешканців, який дозволяє направити звернення до депутата, отримати звітність та оцінити його діяльність

Як це працює?

Завантажте Deputy для iOS або Android
Це безкоштовно
Легко зареєструйтеся за номером телефону
Відкрийте додаток на смартфоні та слідуйте вказівкам
Напишіть перше звернення до депутата
Знайдіть сусідів та об’єднайтесь для спільної ініціативи

З додатком Deputy ви самі керуєте змінами

Пишіть звернення

Пропонуйте ініціативи та сповіщайте про проблеми без відвідин громадських приймалень, коментарів у Фейсбуці та довгих очікувань на телефонній лінії

Слідкуйте за прогресом

Відстежуйте в реальному часі, коли депутат взяв у роботу ваше звернення, що зробив для вирішення ситуацій та коли отримаєте результат

Підтримуйте ініціативи сусідів

Дізнавайтеся про ідеї сусідів або мешканців вашого району чи міста, об’єднуйтеся, змінюйте разом спільний простір

Відповіді на часті запитання

Що таке Deputy платформа?
Deputy – це платформа, що автоматизує роботу депутатів та громадських приймалень зі зверненнями виборців по всій Україні та є ефективним інструментом збору, аналізу та глибинного розуміння проблем мешканців.
Deputy є державною платформою?
Ні, це не державна платформа і створена не за державні кошти. Платформу Deputy розробили небайдужі українці.
Що вирішує депутат місцевої ради?
Депутат, перш за все, представляє інтереси територіальної громади, від якої був обраний. Депутат має всю повноту прав, що забезпечують його активну участь у діяльності ради та утворюваних нею органів, несе обов'язки перед виборцями, радою та її органами, виконує їхні доручення. А отже, має вирішувати питання, які стосуються інтересів та проблематики закріпленої за ним територіальної громади.
Які обов’язки депутата місцевої ради?
Депутат має підтримувати зв'язок з виборцями, територіальною громадою, не рідше одного разу на півріччя інформувати виборців про роботу міської ради та її органів, про свою діяльність на виборчому окрузі, виконання доручень виборців; вивчати громадську думку; вивчати потреби територіальної громади, інформувати про них раду та її органи, брати безпосередню участь у їх вирішенні; вести регулярний прийом виборців не рідше одного разу на місяць, розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживати заходи щодо забезпечення їхнього оперативного вирішення.
Які терміни обробки мого звернення та надання відповіді?
Відповідно до ч.2 ст. 13 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" після прийняття Вашого звернення в роботу відповідним органом відповідь буде надана протягом 10 робочих днів, за необхідності термін надання відповіді може збільшуватися до одного місяця.
Чим керується депутат місцевої ради у своїй діяльності?
Законом України "Про статус депутатів місцевих рад". Цей Закон відповідно до Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", інших законів України визначає правовий статус депутата сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради (далі - місцева рада) як представника інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу та рівноправного члена місцевої ради, встановлює гарантії депутатської діяльності та порядок відкликання депутата місцевої ради.
Які можливості для мешканців?
За допомогою додатка Deputy, Ви можете повідомити про проблему шляхом подання звернення; запропонувати будь-яку ініціативу, що стосується покращень у Вашому будинку, районі, місті; відстежувати процес розгляду звернення/ініціативи; брати активну участь в опитуванні від депутата та брати активну участь у житті свого району.
До всіх депутатів можна звернутися за домогою платформи Deputy?
Ми запрошуємо всіх місцевих депутатів до співпраці, але ще процес залучення триває. Якщо депутат, який закріплений за Вашим виборчим округом, відсутній у системі, то Ви можете його запросити. Для цього необхідно перейти у розділ "Депутати", знайти свого депутата та натиснути "Запросити".
Чи захищені мої персональні дані?
Так, звісно. Персональні дані, що обробляються платформою Deputy, відносяться до конфіденційної інформації та не передаються третім особам без Вашої згоди. Більше про це, Ви можете дізнатися в політиці конфіденційності та в умовах використання Deputy.